У 2021 році НАТО розгляне ПДЧ для ГрузіїСаміт НАТО у 2021 році обговорить питання повернення до “політики відкритих дверей”, в тому числі і щодо надання Грузії Плану дій щодо членства (ПДЧ).

Об этом сообщает Дедал


Про це заявив спецпредставник генсека НАТО з питань Кавказу і Центральної Азії Джеймс Аппатурай в ексклюзивному інтерв’ю Першому каналу Грузії, пише.


“У НАТО дійсно активно ведеться дискусія про політику відкритих дверей”, — заявив Джеймс Аппатурай.


На питання, чи обговорюється в НАТО питання про активізацію політики відкритих дверей і передачі Плану дій щодо членства в НАТО Грузії, Аппатурай сказав, що говорити про політику відкритих дверей — не проста заява.


“Я, звичайно, не можу назвати точну дату передачі ПДЦ Грузії. Однак можу підтвердити, що тут, в НАТО, йде дійсно активна дискусія про політику відкритих дверей, і це не проста заява, яку ми робимо раз в три місяці.


Як ми піднімаємо це питання, як ми втілюємо його в реальність, як ми допомагаємо нашим партнерам — це те, що додасть нам новий імпульс в найближчі місяці. Я впевнений, що політика відкритих дверей на саміті 2021 року одним з питань, що обговорюються під час підготовки комюніке саміту”, — сказав Джеймс Аппатурай.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/u-2021-rotsi-nato-rozghliane-pdch-dlia-hruzii/”