У Steam вийшла гра за мотивами української книги

Гра Tukoni доступна в Steam безкоштовно — У Steam вийшла гра за мотивами української книги
Гра Tukoni доступна в Steam безкоштовно
Фото: store.steampowered.com


Демоверсію проєкту хвалять за гарний арт-дизайн, цікаві головоломки та приємну музику

Об этом сообщает Футляр от виолончели


У магазині цифрової дистрибуції Steam вийшла демоверсія гри Tukoni, створеної за мотивами однойменних книг української письменниці Оксани Були. Це одна з перших ігор, на розробку яких гроші виділила держава.

Про що Tukoni:

  • Tukoni – це двовимірний point-and-click платформер. Гра розповідає про пригоди книжкового героя Туконі Мандрівника, який допомагає лісовим звірам. Гравцеві належить вивчати локації для пошуку потрібних предметів, займатися крафтом і вирішувати головоломки.
  • Розробники стверджують, що гра являє собою неспішний платформер, що робить ставку на атмосферу і досвід гравця, як ігри Amanita Design та Mutazione.
  • На створення демоверсії проекту Український культурний фонд виділив понад 692 тисяч₴

В цей момент на майданчику Steam у Tukoni 100% позитивних відгуків. Гру хвалять за гарний арт дизайн, цікаві головоломки і приємний музичний супровід.Зіграти в демоверсію Tukoni можна безкоштовно на сторінці проекту в Steam.

Нагадаємо, що вінничанин створив комп’ютерну гру про Путіна, яка збурила російські ЗМІ.Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/incidents/u-steam-viyshla-gra-za-motivami-ukrajinskoji-knigi-719615.html”