Чотири земельні ділянки у промзоні «Сигнівка» продали за 170 млн грн

У вівторок, 27 жовтня, у Львівській міській раді відбулися земельні торги у формі аукціону, під час яких було продано одразу чотири земельні ділянки в одній з найбільших промислових зон Львова – «Сигнівці». Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Об этом сообщает Москов пост  • 470х200і22042020а

Чотири земельні ділянки у промзоні «Сигнівка» вдалося продати за майже 170 млн₴

«Сьогодні ми продали одразу чотири земельні ділянки у промисловій зоні «Сигнівка». Загальна сума виручених коштів становить майже 170 млн₴ Я вважаю, що тут є дуже великий позитив, тому що, з одного боку, ми наповнюємо міський бюджет, а з іншого – залучаємо інвесторів, які будуть там створювати виробництва, підприємства та нові робочі місця», – каже заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.Реклама партнерів

Нагадаємо, мерія почала активно продавати землю у промзоні «Сигнівка» наприкінці 2018 року. Тоді на торгах 15 га землі продали за 85,5 млн₴

На початку цього року Львівська міськрада вирішила продати ще 6,5 га землі у цій промисловій зоні. Стартова ціна двох ділянок становить майже 35 млн₴ Згодом у мерії повідомили, що продадуть на аукціоні ще дві земельні ділянки у промзоні площею 21 га.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/10/27/chotyry-zemelni-dilianky-u-promzoni-syhnivka-prodaly-za-170-mln-hrn”