На виборах мера Умані лідирує кандидатка від "За майбутнє" Плентьова – паралельний підрахунок голосів

Плетньова: Офіційних результатів ще не оголошено, але, за попередніми підрахунками і згідно з протоколами з мокрими печатками, які вже на руках, у нас впевнена перемога

Кандидатка від партії "За майбутнє" Ірина Плетньова, ґрунтуючись на результатах паралельного підрахунку результатів виборів мера Умані Черкаської області, повідомила у Facebook, що набрала 6065 голосів.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Чинний мер міста Олександр Цебрій, за її даними, набрав 4149 голосів, на третьому місці глава Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун – 3825 голосів.

"Телефон розривається від привітань! Ви вибрали мене своїм мером. Офіційних результатів ще не оголошено, але, за попередніми підрахунками та згідно з протоколами з мокрими печатками, які вже на руках, у нас впевнена перемога. Великий відрив у голосах свідчить про вашу повну підтримку і жагу до змін", – написала вона.


https://www.facebook.com/PletnovaIryna/posts/188392669518343

Нардеп від групи "За майбутнє" Антон Яценко у Facebook написав, що вибори відбулися без порушень.

"Дякую всім, хто підтримав Ірину Плетньову. Це наша спільна перемога! Вітаю Ірину Григорівну з упевненою перемогою. Разом ми зробимо Умань ще кращою", – додав він.


https://www.facebook.com/antonyatsenko200/posts/2662323650747205

25 жовтня по всій території України, окрім окупованих територій Криму та Донбасу, відбувалося голосування на місцевих виборах, воно завершилося о 20.00. Громадяни України обирали міських, сільських і селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських і селищних рад. Вибори вперше провели згідно з новим Виборчим кодексом – за пропорційною системою з відкритими списками.

За інформацією Центрвиборчкому України, явка становила 36,88%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/na-viborah-mera-umani-lidiruje-kandidat-vid-za-majbutnje-plenteva-ndash-paralelnij-pidrahunok-golosiv-1524841.html”