Гетманцев розповів, як відбуватиметься податкова амністія в Україні

Відповідно до законопроєкту, який найближчим часом мають зареєструвати у Верховній Раді, податкову амністію в Україні планують проводити протягом 9 місяців. Основна ставка складе 5%.

Об этом сообщает Расстрига

Про це заявив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

“Концепт амністії повністю узгоджений. Тепер все залежить тільки від Офісу президента… Параметри амністії: 5% – загальна ставка, 9% – підвищена ставка на активи, які перебувають за кордоном, 18% на готівку”, – пояснив Гетманцев.

За словами депутата, законопроєкт, у розробці якого він брав участь, передбачає, що термін, протягом якого платники податків зможуть легалізувати свої кошти, складе 9 місяців: “Ми хочемо її закінчити у 2021 році”, – додав голова профільного комітету Ради.

На його думку, стимулом показати у декларації своє справжнє майно та реальні активи має стати запровадження автоматичного обміну податковою інформацією та плану протидії розмиванню бази оподаткування (BEPS).

Крім цього, законопроєктом передбачено, що декларації, які платники податків оприлюднять в межах податкової амністії, не можна буде використовувати у суді в якості доказів в інших справах.Джерело статті: “http://factor-news.info/getmantsev-rozpoviv-yak-vidbuvatymetsya-podatkova-amnistiya-v-ukrayini/”