Поліція посилила заходи безпеки в центрі Києва через масові акції

Поліція


Щоб не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення запланованих акцій в центрі Києва поліцейські спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування.

Об этом сообщает Устав


Про це в повідомленні відділу комунікації поліції в м.Києві.

“Сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення декількох масових акцій, зокрема, під адміністративними будівлями органів державної влади. Задля забезпечення публічної безпеки і порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування у посиленому режимі”, – сказано в повідомленні.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів із закликом дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.

За даними Інтерфакс-Україна, на 11:00 середи біля Офісу президента запланований Всеукраїнський протест підприємців. Вимога акції: ухвалити законопроєкти № 3853-1 (2), 3993, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Нагадаємо, поліція відкрила справу через прорив газопроводу в Чабанах.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/politsiia-posylyla-zakhody-bezpeky-v-tsentri-kyieva-cherez-masovi-aktsii/”