У Ковелі поліція провела серію обшуків під час розслідування серійних

У Ковелі поліція провела серію обшуків під час розслідування серійних

Останнім часом м. Ковель сколихнула інформація про підпали автомобілів. Аби оздоровити оперативну обстановку у цьому місті, волинські поліцейські провели серію обшуків у потенційних підозрюваних.

Об этом сообщает Московский репортер

Обшуки провели працівники апарату ГУНП у Волинській області, управління КОРД, роти поліції особливого призначення, роти ТОР УПП у Волинській області, Ковельського відділу поліції та сусідніх територіальних підрозділів.

Нагадаємо, що поліція продовжує відпрацьовувати всі можливі версії підпалів у Ковелі, аби встановити причетних до цих протиправних дій осіб. Нині відкрите кримінальне провадження.

14 обшуків проведено, аби відшукати в ймовірно причетних осіб предмети та речі, за допомогою яких вони вчиняли ці та інші злочини.

Сьогодні в результаті обшуків у них виявлено та вилучено рослини конопель, предмети, схожі на зброю, маски з прорізами для очей, радіостанції, засоби злому, мобільні термінали, сім-картки, номерні знаки, документи та інші речі, які могли використовуватись у протиправній діяльності.

Триває подальше розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Волинській області

Допомогти ‘Службі розшуку дітей’ — тут


Джерело статті: “http://fromua.news/article/10015998/u-koveli-politsiya-provela-seriyu-obshukiv-pid-chas-rozsliduvannya-seriynih/”