Новини 7 серпня: Коломойський і Мін’юст США, "Мотор Січ" і Ярославський, резервиПро Коломойського і Мін’юст США. У четвер міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку, а потім використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей в Сполучених Штатах і в усьому світі.

Об этом сообщает Репортер


Про "Мотор Січ" і Ярославського. Президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції "Мотор Січ" після того, як китайські інвестори разом із DCH оголосили про спільну заявку в АМКУ про купівлю акцій, та поскаржився на тиск.


Уряд виступає за те, щоб стратегічні українські підприємства залишалися в Україні, розуміє важливість залучення інвесторів до "Мотор Січ", але йому "абсолютно не потрібні жодні посередники в пошуку інвесторів".


Про резерви. Станом на 1 серпня міжнародні резерви України становили 28,8 мільярда доларів (в еквіваленті), у липні вони збільшилися на 300 мільйонів доларів (1,0%).
Про НБУ. Рада Національного банку під час засідання 7 серпня 2020 року призначила заступником голови НБУ Олексія Шабана, який працював директором департаменту платіжних систем.


Про таксі. Мінінфраструктури підготувало законопроєкт, який регулюватиме роботу таксистів — він, зокрема, передбачає можливість ведення діяльності у сфері перевезень пасажирів на замовлення на основі патенту.


Ви хочете дізнатися більше?


Від роботів до 5G: як технології змінюють енергетику


Дрони, котеджні мікромережі, "розумні" лічильники, електромобілі як пересувні батареї. Як змінюється глобальна енергетика і коли ці нововведення прийдуть в Україну.


"Мінімалка" по 6,5 тисяч: як популізм ламає економічне відновлення


Уряд пропонує до липня 2021 року підвищити мінімальну зарплату на третину. Цю ініціативу слід переглянути – вона створює ризики для економіки.


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/08/7/663816/”