"Голос" змінив гасло партії перед місцевими виборами в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні


Гасло політичної сили "Голос" змінили перед місцевими виборами. У партії сподіваються, що це допоможе завоювати серця виборців.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Твій голос здатен" – нове гасло "Голосу". Про це 6 серпня повідомила голова партії Кіра Рудик в інтерв’ю "Українській правді".

Лідерка політичної сили відповіла на питання й про політтехнологів. Вона зазначила, що багато людей "хочуть радити і радять". Рішення варто приймати централізовано. Є пропозиції, політрада і керівник, які обговорюють важливі питання.

Представники технологічної групи "Голосу" усі працюють як радники. Називати імена Рудик журналістам не стала, бо "з усіма підписані відповідні документи про нерозголошення".

Ксенія Єфремова, керівник Head of strategic communication, працює над генеральною лінією партії. Головою виборчого штабу є Світлана Бондаренко. За словами Рудик, у фахівця є досвід виборчих кампаній, оскільки Бондаренко "по Києву, займалася "Самопоміччю".

Раніше ASPI news повідомляло, що лідер "Голосу" Святослав Вакарчук вийшов із політсили та остаточно склав мандат нардепа. Також стало відомо, що "Голос" підтримує рішення щодо підвищення депутатам парламенту зарплат.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/golos-zminiv-gaslo-partii-pered-miscevimi-viborami-v-ukraini”